Časopis Spectator zveřejnil článek citující oficiální údaje Public Health England (Výkonná agentura Ministerstva zdravotnictví), v němž se uvádí, že u osob starších 30 let „je nyní míra infekce Covidu-19 na 100 000 osob vyšší mezi očkovanými než mezi neočkovanými.“

Článek, jehož autorem je Lionel Shriver, nese název „Absurdní divadlo očkovacích pasů“. Poukazuje na to, že podle oficiálních údajů poskytují vakcíny starším padesáti let pouze asi 17% ochranu.
„Jak jsem tehdy poznamenal, znamenalo by to, že očkovaní a neočkovaní představují pro sebe navzájem srovnatelné nebezpečí.“ píše Shriver. „Všechna schémata apartheidu jsou proto necitlivá.“
Poté jasně vysvětluje, jak oficiální údaje podkopávají celý argument stojící za očkovacími pasy, které zakazují neočkovaným vstup na nespočet míst.
„Závěr léta přinesl čerstvější informace. V každé věkové skupině nad 30 let ve Spojeném království je nyní míra nakažení virem covid-19 na 100 000 osob vyšší u očkovaných než u neočkovaných.
“ Ve skupinách ve věku 40 až 79 let je skutečně míra infekce mezi očkovanými více než dvakrát vyšší než mezi neočkovanými.“
PHE, britská Agentura pro zdravotní bezpečnost, horečně vysvětluje, že údaje „by neměly být používány k odhadu účinnosti vakcín“, což je výhrada, kterou uvádím kvůli přesnosti. Rozdíly v míře nakažení jsou však dostatečně drastické, abyste si mohli vyvodit vlastní závěry.“

Shriver pak shrnuje, jak tyto údaje boří důvody pro zavádění systému očkovacích pasů
Podporuje to tedy nesprávný dojem – statisticky řečeno lež – že neočkovaná lůza vykázaná na chodník představuje mnohem větší hrozbu přenosných nemocí než strávníci na nedalekém banketu, kteří se stejně jako vy „čestně“ nechali očkovat.
„Ve skutečnosti může být dvakrát očkovaný cestující v letadle stejně rizikovým spolucestujícím jako ten neočkovaný vykázaný z letadla.“
Deník Times mezitím uvádí výsledky jiné studie, která „zjistila, že dvakrát očkovaní lidé jsou stejně náchylní k přenosu covidu-19 jako neočkovaní„.
Vládní údaje a odborné studie ukazují, že u očkovaných je stejná pravděpodobnost šíření viru jako u neočkovaných.
Poté, co Public Health England tyto údaje zveřejnila, začali vládní úředníci panikařit, že by je lidé využili k naznačování, že vakcíny nejsou tak účinné.
Obhajoba zavádění očkovacích pasů je zničena
Dokonce i Bill Gates konečně přiznal selhání covid vakcín
Ředitel Úřadu pro regulaci statistik Ed Humpherson svolal naléhavou schůzku s britskou Agenturou pro zdravotní bezpečnost, na které se obával, že údaje „mohou být zavádějící“.
„Upozornili jsme, že tyto údaje byly použity k argumentaci, že vakcíny jsou neúčinné,“ napsal následně Humpherson.
Není zvláštní, jak se vláda a s ní spojené regulační orgány bojí těchto dat?
Pokud jsou vakcíny tak účinné, jak nám tvrdí, proč by se měly obávat?
Zdroj: www.humansarefree.com